Přijímáme online platby

Loga kreditních karet


Křesadlo s kompasem a píšťalkou

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
 

Křesadlo nejen na přežití - nezničitelná pomůcka k rozdělávání ohňů a to i v nepříznivých podmínkách, s kompasem a píšťalkou.

Dostupnost Skladem
Cena 115,70 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 140 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie Ostatní
 
Prakticky nezničitelná pomůcka k rozdělávání ohňů a to i v nepříznivých podmínkách - za deště, sněhu, kdekoliv, kdykoliv. V zapalovači dojde plyn, může se rozbít, toto křesadlo však nikoliv! Vydrží až několik tisíc použití, je z odolného materiálu, nevadí mu voda, nárazy a kromě opravdu brutálního násilí - např. rozbití kamenem, není jak tento zapalovač zničit! 

Princip je jednoduchý, třením destičky po válečku ze speciální slitiny železa, ceru a hořčíku, vytvoříte mohutný snop jisker, které zapálí troud. Toto křesadlo používají nejen příslušníci speciálních jednotek, ale i běžní občané a turisté, jeho praktičnost je použitelná i v domácím životě. Křesadlem např. krásně zapálíte i klasicky plynový vařič.

K rozdělání ohně stačí chomáček suché trávy, ideální je např. mít kousek vaty, která je součástí lékáren či kosmetických sestav apod.Dobře poslouží i papírový kapesních, nacupovaný na menší kousky. Stačí jedna jiskra a máte životadárný oheň, který Vám pomůže v jakékoliv situacizachránit život! Ohen hřeje, svítí, kouří-signalizace zácgranářům, chrání před zveří, peče maso, působí blahodárně na lidskou psychiku ve vypjatých situacích. Kdo má oheň, přežije!

Nenechte se zaskočit a vybavte se tímto praktickým pomocníkem ! Štěstí přeje připraveným! :-)

Křesadlo je lehké, malé a nebude Vám nikdy překážet, buďte vybaveni a ohromte své okolí !

Křesací tyčinka má délku 32mm a průměr 4mm, kompas a píšťalku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.