Jak nakupovat

Možnosti objednávání:   

  • V NAŠEM E-SHOPU PO ZAREGISTROVÁNÍ - upřednostňujeme.
  • e-mailem - zaslaným na adresu info@kovyachemie.cz . Do e-mailu uveďte druh a množství požadované komodity, požadovaný způsob zaslání(obchodní balík, dobírka,…) a přesnou adresu, na které máme zboží zaslat + kontakt na Vás (nejlépe mobilní telefon).
  • telefonicky - na telefonním čísle +420724680250 zejména pro zákazníky, kteří nemají přístup k internetu. Může být i formou sms. Uveďte druh a množství požadované komodity, požadovaný způsob zaslání(obchodní balík, dobírka,…) a přesnou adresu, na které máme zboží zaslat.

Po doručení objednávky budete informováni o jejím přijetí na Vámi zadaný e-mail, potvrzení zasílá e-mailový robot automaticky bezprostředně po přijetí Vaší objednávky.  Pokud je zboží skladem, zavazuje se prodávající je vyexpedovat nebo předat dopravci do 7 pracovních dnů, avšak ve většině případů je to 1-3 pracovní dny od objednání. Při objednání obchodním balíkem či firmou Geis Parcel CZ a požadavku na přednostní doručení - to je však třeba dohodnout telefonicky - jsme schopni, pokud nám to okolnosti dovolují, zajistit doručení Vaší zásilky i dříve. V případě vyprodání zásob Vás obratem informujeme a upřesníme dodací lhůtu.

Možnosti platby:

a. Dobírkou – hotově při doručení 

b. Převodem na účet či šekem na adresu

c. Osobní odběr v Třebíči -po předchozí domluvě tak abychom vyšli zákazníkům maximálně vstříc (dovolujeme si upozornit, sídlo podnikání není adresou provozovny, nemáme kamennou prodejnu, pouze skladovací prostory) 

Jak provést platbu na náš účet předem a ušetřit několik desítek korun na nákladech na dopravné?

-      následující instrukce jsou pro zákazníky platící z účtu v České republice, pro Slovenské zákazníky jsou instrukce uvedeny v článku informace pro zákazníky ze Slovenska o platbě zboží 

Na základě potvrzení Vaší objednávky zašlete celkovou sumu Vaší objednávky včetně DPH do mBank, či poštovnísloženkou na náš účet či na adresu. 

a)       Bankovní účet FIO banka:   2300387218/2010

Variabilní symbol platby: = číslo Vaší objednávky

-   POZOR, správné zadání variabilního symbolu je důležité z důvodu správné identifikace Vaší platby !

b)  Pro ty co nemohou nebo nechtějí platit převodem z účtu je možno zaslat částku za Váš nákup poštovní složenkou na kterékoliv Poště na naši níže uvedenou adresu:

Lenka Vrbová
Jar. Haška 665/8 , Třebíč 674 01

c)       Platba platební kartou - připravujeme