Zákaznická podpora:724 680 250info@kovyachemie.cz

Jak nakupovat

Možnosti objednávání:   

  • V NAŠEM E-SHOPU PO ZAREGISTROVÁNÍ - upřednostňujeme.
  • e-mailem - zaslaným na adresu info@kovyachemie.cz . Do e-mailu uveďte druh a množství požadované komodity, požadovaný způsob zaslání(obchodní balík, dobírka,…) a přesnou adresu, na které máme zboží zaslat + kontakt na Vás (nejlépe mobilní telefon).
  • telefonicky - na telefonním čísle +420724680250 zejména pro zákazníky, kteří nemají přístup k internetu. Může být i formou sms. Uveďte druh a množství požadované komodity, požadovaný způsob zaslání(obchodní balík, dobírka,…) a přesnou adresu, na které máme zboží zaslat.

Po doručení objednávky budete informováni o jejím přijetí na Vámi zadaný e-mail, potvrzení zasílá e-mailový robot automaticky bezprostředně po přijetí Vaší objednávky.  Pokud je zboží skladem, zavazuje se prodávající je vyexpedovat nebo předat dopravci do 7 pracovních dnů, avšak ve většině případů je to 1-3 pracovní dny od objednání. Při objednání obchodním balíkem či firmou Geis Parcel CZ a požadavku na přednostní doručení - to je však třeba dohodnout telefonicky - jsme schopni, pokud nám to okolnosti dovolují, zajistit doručení Vaší zásilky i dříve. V případě vyprodání zásob Vás obratem informujeme a upřesníme dodací lhůtu.

Možnosti platby:

a. Dobírkou – hotově při doručení 

b. Převodem na účet či šekem na adresu

c. Osobní odběr v Třebíči -po předchozí domluvě tak abychom vyšli zákazníkům maximálně vstříc (dovolujeme si upozornit, sídlo podnikání není adresou provozovny, nemáme kamennou prodejnu, pouze skladovací prostory). Platbu za zboží lze provést pouze bankovním převodem na náš účet, hotovost nepřijímáme.

Jak provést platbu na náš účet předem a ušetřit několik desítek korun na nákladech na dopravné?

Následující instrukce jsou pro zákazníky platící z účtu v České republice, pro Slovenské zákazníky jsou instrukce uvedeny v článku informace pro zákazníky ze Slovenska o platbě zboží. 

Na základě potvrzení Vaší objednávky zašlete celkovou sumu Vaší objednávky včetně DPH do FIO banky, či poštovní složenkou na náš účet či na adresu. 

a)   Bankovní účet FIO banka:   2300387218/2010

Variabilní symbol platby: číslo Vaší objednávky

POZOR, správné zadání variabilního symbolu je důležité z důvodu správné identifikace Vaší platby !

b) Pro ty co nemohou nebo nechtějí platit převodem z účtu je možno zaslat částku za Váš nákup poštovní složenkou na kterékoliv Poště na naši níže uvedenou adresu:

      Lenka Vrbová
Jar. Haška 665/8 , Třebíč 674 01

c) Platba platební kartou