Ceník dopravného

Vážení zákazníci,
způsob a cenu dopravy Vaší zásilky si volíte při tvorbě Vaší objednávky, od září 2009 jsme začali kromě České pošty využívat i služeb expresní balíkové služby Geis Parcel CZ. Přesná cena dopravného se Vám zobrazí před odesláním objednávky, na základě množství zakoupeného zboží a Vašeho výběru dopravce (Pošta či Geis Parcel CZ). 

Aktuální ceny jsou následující:  

Dopravce 

Způsob platby 
 Geis Parcel CZ  Česká pošta
   
 
 Platba na náš účet předem 
 
 98Kč 
 
Dopravné ZDARMA
při nákupu nad 3000Kč
 
 Balík do ruky nebo Balík na poštu
Do 2kg hmotnosti balíku               115 Kč
Do 5kg hmotnosti balíku               120 Kč
Do 10kg hmotnosti balíku             150 Kč
Do 20kg hmotnosti balíku             205 Kč
Do 30kg hmotnosti  balíku            245 Kč
 Balíkovna do 5kg hmotnosti           70 Kč
 Balíkovna do 20kg hmotnosti       130 Kč
 
 
 Při nákupu nad 5000Kč              ZDARMA
 
Příplatek za odeslání zboží na dobírku je jednotný a to + 40 Kč pro oba dopravce. 
  

Zásilky na Slovensko

(Po platbě na účet předem)
Do 4,5kg     244Kč Do 4,5kg             271Kč
Do 14kg      300Kč Do 18kg              387Kč
Do 28kg      424Kč Do 28kg              517Kč
Do 48kg      540Kč  

 

      Všechny ceny včetně 21% DPH.

 


Specializovanou dopravní firmou - expresní balíkovou službou Geis Parcel CZ- je nutné zejména u větších objednávek - nad 30kg hmotnosti, neboť Česká pošta hmotnější zásilky nepřijme. Firma Geis Parcel CZ Vám dopraví zásilku až do hmotnosti 50kg.

Důležité doporučení k dopravě zboží firmou Geis Parcel CZ : 

V rámci zkvalitňování našich služeb jsme uzavřeli smlouvu s autodopravcem Geis Parcel CZ s.r.o. a od září 2009 můžete tedy zvolit zaslání svého zboží nejen Českou poštou, ale i tímto kurýrem. Jde rychlejší a levnější řešení dopravy zboží k Vám, navíc max. hmotnost zásilek je 50kg, oproti 30kg u České Pošty. Jak probíhá doručování poštou jistě každý z Vás zná, detaily o službách pošty naleznete zde: www.cpost.cz

Geis Parcel CZ je opravdu špičkový dopravce a není třeba se obávat problémů s doručením - využívejte , prosím, tohoto kvalitního dopravce, který má služby levnější než naše pošta. Problémy řešíme ve velkém procentu u zásilek naší pošty a s G. Parcelem jsme z tisíců zásilek řešili neshody u několika vyjímečných případů a vždy s úspěchem.

Důležité informace k dopravě zboží firmou Geis Parcel CZ:   
U dopravy Geis Parcel CZ uvádějte jako adresu dodání místo, kde jste k zastižení někdy v průběhu dne mezi 9:00 - 17:00hod. (což může být doma, ale často je to ve Vašem zaměstnání, což není problém. Samozřejmě musíte být dostupní a přijít si např. k hlavnímu vchodu Vaší firmy, řidič nemůže vjíždět a hledat v areálech velkých firem, apod….). Pokud se přesto první doručení z nějakých důvodů nezdaří (řidič Vás nezastihne) nic se neděje, druhý pokus o doručení se neplatí. V den rozvozu většinou řidič (kurýr) volá předem a upřesní Vám čas, kdy k Vám přijede. Kurýr se Vám bude snažit vždy vyjít vstříc, avšak i Vás prosíme o vstřícný krok vůči němu. Pokud se dohodnete na místě a času předání zboží, vše proběhne hladce a k oboustranné spokojenosti. Pokud nám zadáte Vaši e-mailovou adresu do objednávky, budete průběžně informováni o stavu objednávky a jejím vyřizování. U tohoto způsobu zasílaní je v podstatě nezbytné, abyste zadali své telefonní číslo – jde o domluvu s řidičem. Proto při objednávaní tímto způsobem souhlasíte s tím, aby Vaše tel.číslo bylo poskytnuto autodopravci.
Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad neprodleně oznámit přepravci. Faktura - daňový doklad je přiložen v zásilce.  
 

V případě volby "Osobní odběr v Třebíči" je nutno nejpozději do 3 dnů od objednání NÁS KONTAKTOVAT BUĎ E-MAILEM NEBO TELEFONICKY A DOHODNOUT TERMÍN PŘEDÁNÍ. Pokud toto zákazník nedodrží a do 3dnů od objednání nás nebude kontaktovat (zboží nemůžeme neomezeně dlouho rezervovat, platí proto  dostatečně dlouhá doba na domluvu-3 dny) bude objednávka stornována.

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.