Zákaznická podpora:724 680 250info@kovyachemie.cz

Ceník dopravného

Vážení zákazníci,
způsob a cenu dopravy Vaší zásilky si volíte při tvorbě Vaší objednávky, kromě České pošty lze využívat služeb balíkové služby DPD CZ s.r.o. a Zásilkovnu.

Přesná cena dopravného se Vám zobrazí před odesláním objednávky, na základě množství zakoupeného zboží a Vašeho výběru dopravce (Pošta či DPD CZ). 

Aktuální ceny jsou následující:  

Dopravce 

Způsob platby 
 DPD CZ s.r.o.  Česká pošta Zásilkovna
z-point
   
 
 Platba na náš účet předem nebo platba kartou
 
 150 Kč 
 
Dopravné ZDARMA
při nákupu nad 3000 Kč
 
 Balík do ruky nebo Balík na poštu
Do 2kg hmotnosti balíku               115Kč
Do 5kg hmotnosti balíku               120Kč
Do 10kg hmotnosti balíku             150Kč
Do 20kg hmotnosti balíku             205Kč
Do 30kg hmotnosti  balíku            245Kč
 Balíkovna do 5kg hmotnosti           80Kč
 Balíkovna do 20kg hmotnosti       130Kč
 
 
 Při nákupu nad 5000 Kč              ZDARMA

72kč

Pouze pro zásilky do 5kg hmotnosti
 
Příplatek za odeslání zboží na dobírku je jednotný a to + 40Kč pro všechny dopravce. 
  

Zásilky na Slovensko

(Po platbě na účet předem)
Do 4,5kg     275Kč Do 4,5kg             289Kč  
Do 14kg      366Kč Do 18kg              410Kč
Do 28kg      497Kč Do 28kg              540Kč
   

 

      Všechny ceny včetně 21% DPH.

 


Specializovanou dopravní společnost - balíkovou službou DPD CZ - je výhodné použít zejména u větších objednávek. 

Firma DPD CZ s.r.o. Vám dopraví zásilku až do hmotnosti 30kg.

Důležité doporučení k dopravě zboží firmou DPD CZ s.r.o.

V rámci zkvalitňování našich služeb jsme uzavřeli smlouvu s autodopravcem DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) a od září 2009 můžete tedy zvolit zaslání svého zboží nejen Českou poštou, ale i tímto kurýrem. Jde rychlejší a levnější řešení dopravy zboží k Vám, max. hmotnost zásilek je 30kg. Jak probíhá doručování poštou jistě každý z Vás zná, detaily o službách pošty naleznete zde: www.cpost.cz

DPD CZ s.r.o. je opravdu špičkový dopravce a není třeba se obávat problémů s doručením - využívejte , prosím, tohoto kvalitního dopravce, který má služby levnější než naše pošta. Problémy řešíme ve velkém procentu u zásilek naší pošty a s DPD CZ s.r.o. jsme z tisíců zásilek řešili neshody u několika vyjímečných případů a vždy s úspěchem.

Důležité informace k dopravě zboží firmou DPD CZ s.r.o.:   
U dopravy DPD CZ s.r.o. uvádějte jako adresu dodání místo, kde jste k zastižení někdy v průběhu dne mezi 9:00 - 17:00hod. (což může být doma, ale často je to ve Vašem zaměstnání, což není problém. Samozřejmě musíte být dostupní a přijít si např. k hlavnímu vchodu Vaší firmy, řidič nemůže vjíždět a hledat v areálech velkých firem, apod….). Pokud se přesto první doručení z nějakých důvodů nezdaří (řidič Vás nezastihne) nic se neděje, druhý pokus o doručení se neplatí. V den rozvozu většinou řidič (kurýr) volá předem a upřesní Vám čas, kdy k Vám přijede. Kurýr se Vám bude snažit vždy vyjít vstříc, avšak i Vás prosíme o vstřícný krok vůči němu. Pokud se dohodnete na místě a času předání zboží, vše proběhne hladce a k oboustranné spokojenosti. Pokud nám zadáte Vaši e-mailovou adresu do objednávky, budete průběžně informováni o stavu objednávky a jejím vyřizování. U tohoto způsobu zasílaní je v podstatě nezbytné, abyste zadali své telefonní číslo – jde o domluvu s řidičem. Proto při objednávaní tímto způsobem souhlasíte s tím, aby Vaše tel.číslo bylo poskytnuto autodopravci.
Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad neprodleně oznámit přepravci. Faktura - daňový doklad je přiložen v zásilce.  
 

V případě volby "Osobní odběr v Třebíči" je nutno nejpozději do 3 dnů od objednání NÁS KONTAKTOVAT BUĎ E-MAILEM NEBO TELEFONICKY A DOHODNOUT TERMÍN PŘEDÁNÍ. Pokud toto zákazník nedodrží a do 3dnů od objednání nás nebude kontaktovat (zboží nemůžeme neomezeně dlouho rezervovat, platí proto  dostatečně dlouhá doba na domluvu-3 dny) bude objednávka stornována.